O nás, foto

O nás, foto

Restaurace Pod kaštany v Krasicích na Západní ulici je známá nejen všem obyvatelům Krasic ale převážné většině Prostějovanů, kteří mají rádi posezení v příjemném prostředí. Kuchyně se specializuje na klasická česká jídla a přes léto je na naší zahrádce k dispozici udírna s grilem kde kvalita a péče připravovaných pokrmů je na vysoké úrovní.

Vnitřní prostory máme zohledněny oddělenými částmi jak pro kuřáky,tak i pro nekuřáky. Obě skupiny hostů jsou spokojeny a navzájem se neomezují.

Náš personál je připraven nabídnout profesionální servis, který oceníte obzvláště při pořádání různých akcí jako jsou svatební a smuteční hostiny, firemní akce, narozeninové oslavy či jiná výročí.

Srdečně Vás zveme do příjemného prostředí naší restaurace. Věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet.

Pro naši restauraci jsou zákazníci vždy na prvním místě.

 

 

O náší hospůdce Pod kaštany

Z původního hostince vybudoval František Rozsypal největší výletní místo v okolí Prostějova, včetně zahradní restaurace, v niž se hojně scházívali výletníci z města. Často se stávala útočištěm před policejním dohledem pro schůze, které byly v Prostějově zakázány. Čepoval se tu Březnák z Dvořákova pivovavaru, k dostání tu byla kvalitní vína. Hostinec i zahrada dodnes plní svoji funkci takřka na stejném půdorysu.

 

citace z hnihy Místopis Prostějovských hostinců a spolkových domů – autor: T. Vincenec

 

 

Naše hodnoty

Restaurace Pod kaštany vám nabízí špičkovou kvalitu a prvotřídní služby. Neustále se vyvíjí podle toho, jak se proměňují potřeby našich zákazníků a jak na trhu vznikají nové příležitosti co Vám nabídnout.

Vztahy se zákazníky: Nejvyšší prioritou restaurace Pod kaštany jsou spokojení zákazníci. Jste pro nás důležití a můžete se spolehnout na to, že pro Vaše pohodlí uděláme vše co bude v našich silách. Vynikající zákaznický servis je jednou z hlavních předností restaurace Pod kaštany. Jsme hrdí na to, že pro vás můžeme pracovat, a učiníme vše proto, abychom si zasloužili vaši přízeň.

 

Restaurace

 

 

Letní zahrádka

 

 

Ostatní